Türkiye'de mülk satın almak, ikamet ve vatandaşlık kazanmak

Türkiye'de mülk satın alarak ve bir daire kiralayarak Türkiye'de ikamet edinme

İstanbul'da bir mülk satın alarak, daireyi taksitle satmak için özel koşulları kullanmanın yanı sıra, Türkiye'de altı dong belgesi ve daimi ikametgah (pasaport) alacaksınız.

خرید ملک در ترکیه

Türkiye'de emlak alım satımı

Risksiz yatırım için kolaylıklar, altı dong belgesi ve alıcı adına (kefil olmadan), uygun fiyat ve satın alma koşulları (ön satış ve taksitli satış) ile Türkiye'de mülk satın almak ve Türkiye'de ikamet ve vatandaşlık elde etmek, uygun bir seçenektir.

İstanbul'da satılık daire

İstanbul'da yeni inşa edilmiş ve teslime hazır daire ve binaların veya inşaat halinde olan konut ve ticari komplekslerin, güvenlik ve sosyal tesislere sahip (güvenlik, ısıtma, otopark, internet, yüzme havuzu, sauna, spor kulübü, restoran, berber dükkanı) satışı Türkiye, belgeli Türkiye Daimi ikamet ve Türk pasaportu keller-williams'ın uzmanlık alanıdır.

Türkiye'de Göçmenlik ve İkamet Edinme

Büyüyen ekonomi, İran'a yakınlık, Avrupa'ya yakınlık, G20'ye üyelik, kolay göç yasaları, yatırım güvenliği, uygun fiyatlar, enflasyon ve makul karlar ve bir Türk pasaportunun güvence altına alınması, İranlı yatırımcıların Türkiye'yi çekmesinin nedenlerinden bazıları. Emlak piyasası.

KELLER WILLIAMS Danışmanlık Grubu

Türkiye'de gayrimenkul işlemlerinde uzun yıllara dayanan başarılı deneyime sahip olan KELLER WILLIAMS Consulting Group, Türk hukuk uzmanlarına ve avukatlara ve Farsça konuşan danışmanlara güvenerek, Türkiye'de ikamet ve vatandaşlık elde ederek siz değerli yurttaşlarımıza profesyonel hizmetler sunabilmektedir.

Yapım aşamasında olan projelerin teslimi ve ön satışına hazır yeni inşa edilmiş apartmanların ve ticari ve konut birimlerinin satışı, Türkiye'de villa satın alma konusunda danışmanlık verilmesi, gayrimenkul satın alma ve tapu alma konusunda yasal işlemlerin gerçekleştirilmesi, danışmanlık ve en iyi satın alımın garanti edilmesi İstanbul'da fiyat, pasaport ve Türkiye'de Daimi ikametgah alma ...

Türkiye'de daire al ve sat

Türk gayrimenkulüne yatırım (konut, ticari ve ofis), İstanbul, Türkiye'de daire ve ev alım satımı.

Bize Ulaşın

Projelerin listesi

Instagram

Türkiye'ye göç etmek ve Türkiye'de oturma izni almak

مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه

Türkiye'ye göç

Türkiye, yatırım güvenliği, teşvikler ve kolaylıklar, iş ve eğitim fırsatları, ekonomik büyüme, Türkiye'de makul yaşam maliyeti ve ortak kültür nedeniyle göç için en iyi seçimdir.

Türkiye'de ikamet edinme

Türkiye'de bir mülk satın almak, olanaklar, alıcı adına altı dong belge, uygun fiyat ve satın alma koşulları (ön satış ve taksitli satış) göz önünde bulundurularak Türkiye'de oturma izni almak için en iyi seçenektir.

Türkiye emlak piyasası

İran'la komşuluk, büyüyen ekonomi, Avrupa'ya yakınlık, uygun fiyatlar, enflasyon ve makul karlar ve bir Türk pasaportu almak, İranlı yatırımcıları Türk emlak piyasasına çekmenin nedenlerinden bazıları.

Türk pasaportu

Türkiye'de bir mülk kiralayarak veya satın alarak Türkiye'de yıllık oturma izni alabilirsiniz, ancak 25.000 dolardan fazla bir mülk satın alırsanız vatandaşlık başvurusu yapabilir ve Türk pasaportu alabilirsiniz.

Neden göç etmeli ve Türkiye'de kalmalı?

Türkiye'nin İranlıların yatırım, göç ve ikamet için uygun ve güvenli bir seçenek olmasının 10 önemli nedeni.

Türk kültürü ve medeniyeti

İran ve Türkiye halkı coğrafi komşuluk ve ticaret alışverişleri, siyasi, sosyal, dini koşulları, yaşam koşulları vb. Nedeniyle kültürel olarak yakındır.

Türkiye'de daimi ikametgah edinme

Türk hükümeti, ticari ve konut amaçlı gayrimenkul alıcıları ve yabancı yatırımcılar için daimi ikametgahın hızlı bir şekilde alınması için kolay ve garantili koşullar sağlamıştır.

Türkiye'nin coğrafi konumu

Türkiye'nin İran'a yakınlığı ve Türkiye'nin AB ülkelerine olan coğrafi yakınlığı, Türkiye'yi Ortadoğu ile Avrupa ülkeleri arasında bir köprü haline getirmiştir.

Türkiye'de istihdam ve eğitim

Genç nüfus, özel sektörün büyümesi ve yabancı uyrukluların topluma kabulü yabancı uyruklular için pek çok iş ve eğitim fırsatı yaratmıştır.

Türkiye'nin ekonomik durumu

Türkiye, istikrarlı bir ekonomik büyüme oranı ve kabul edilebilir enflasyon ile büyüyen bir ekonomiye sahiptir. Hükümet, yolsuzluğu azaltarak ve borçları azaltarak ülke bütçesini dengeledi.

Türkiye'de yaşama maliyeti

Türkiye'deki sosyal yardım tesisleri ve yaşam masrafları, İran halkı için İranlıların göç edebilmesi için mevcut olan diğer seçeneklerden daha uygundur.

Türk iş koşulları

Teknoloji ve altyapının gelişmesi ve maliyetlerinin düşürülmesi, özel sektöre ticaret ve iş faaliyetlerinin geliştirilmesi için özel fırsatlar sağlamıştır.

Türkiye'de emlak fiyatları

Türkiye'deki bir dairenin satış fiyatı ve Türkiye'de bir ev kiralama maliyeti, İran halkının göç etmesi için mevcut diğer seçeneklerden daha uygundur.

Türkiye'de yatırım

Türkiye, yatırım kısıtlamalarını hafifleterek, ticaret teşvikleri ve vergi indirimleri sunarak yabancı yatırımcılar için güvenli bir ortam sağlamıştır.

Türk pasaportu ve vatandaşlığı

Türk vatandaşları İran'ın komşuları arasında en geçerli pasaportlara sahipler ve Türk pasaportu ile yüzden fazla ülkeye vizesiz seyahat edebiliyorlar.

Türkiye'de daire ön satışı ve taksitli satışı

Türkiye'deki daire ve ev fiyatları listesini görmek için "Projeler" butonuna tıklayın.

ücretsiz danışmanlık

Türkiye'de ev ve daire satın alma ve satma konusunda uzun yıllara dayanan başarılı deneyime sahip, hukuk uzmanlarına ve Farsça emlak danışmanlarına güvenen KELLER WILLIAMS Consulting Group, değerli yurttaşlarımıza Türkiye'de profesyonel gayrimenkul hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Suadiye, Bağdat Caddesi No: 394 D: 7-8, 34726 Kadıköy / ,stanbul, Turkey

Daha fazla bilgi için, Türkiye'deki daire fiyatları hakkında bilgi alın veya ücretsiz danışmanlık alın, bizimle iletişime geçin.